Supermarketai  

  Supermarketai

  Supermarketų kategorijoje, rasite akcijinius leidinius išleistus didžiųjų pardavimų tinklų Lietuvoje. Jūs taip pat galite žiūrėti katalogus iš didžiųjų supermarketų, tokių kaip NORFA, MAXIMA, RIMI, LIDL, IKI, ČIA, ŠILAS ir daug kitų. Likite informuotas apie jų esamus pasiūlymus ir apsipirkite protingai.
  Nesvarbu ar Jums reikia maisto, gėrimų, buitinių prekių ar kitų dalykų, siūlomų pardavimų tinklų, mes padėsime Jums gauti svarbiausią rinkoje informaciją ir įsigyti tai ko Jums reikia mažiausiomis kainomis.
  Kiekvieną dieną mes įkeliame į mūsų svetainę leidinius su geriausiomis nuolaidomis rinkoje. Jeigu Jums reikia miltų, mėsos, pieno, daržovių, cukraus, saldumynų, kosmetikos ar kitko, tačiau negalite sau leisti pirkti brangių produktų, mūsų puslapis palengvins Jums pasirinkimą. Užsiprenumeruodami mūsų naujienlaiškį, gausite dieninę informaciją kurią panaudosite su šeima ir mylimaisiais, o taip pat ir pasinaudosite proga rasti pigių ir gerų produktų.
  Visi didieji supermarketai šalyje turi savo katalogus ir leidinius, atnaujinamus beveik kiekvieną savaitę. Mes išmanome didelę konkurenciją vyraujančią tarp didžiųjų grandų ir suprantame faktą, jog nauji ir geresni produktai yra siūlomi visą laiką, su krentančiomis kainomis, ir tai yra šios platformos kūrimo priežastis - būti Jūsų ištikimu kompasu renkantis pirkinius iš parduotuvių.
  Be dabartinių leidinių ir katalogų, pilnų pasiūlymų iš didžiųjų supermarketų tiekimo, Prospecto.lt gali taip pat padėti rasti informaciją apie Jų darbo valandas. Taip pat, yra skelbiama informacija, kaip susisiekti su parduotuvėmis, apie laisvas vietas, o taip pat ir taškai, kurie buvo gauti iš vartotojų apie kiekvieną supermarketą.