prospecto.lt

Prospecto.lt - Visada gera idėja

Komfortiškas. Funkcionalus. Pragmatiškas. Visada su Jumis.

Naudingas Kodėl ši, Prospecto.lt aplikacija?

Šiais laikais, Jūsųs išmanusis visada yra Jūsų kišenėje, o taip pat yra ir Jūsų mėgstamiausios parduotuvės – tik dėka Prospecto.lt aplikacijos. Nesvarbu, kad ir kur būtumėte – galite iškart ieškoti geros idėjos skaitmeniniuose leidiniuose, kurie yra visada laiku atnaujinami.

Funkcijos that sutaupys Jums kasdienį biudžetą

  1. Vieta Įjunkite savo “vietą” ir mūsų aplikacija parodys parduotuves, esančias netoliese. Tikrinkite Jūsų mėgstamiausios parduotuvės darbo valandas.
  2. Pirkinių sąrašas Naršydami leidinius, galite bet kurį produktą pridėti į norimą pirkinių sąrašą, kuris bus visada su Jumis, ir tuomet niekada nepamiršite savo pirkinių.
  3. Mėgstamiausi Paprasčiausiai širdele pažymėkite mėgstamiausias parduotuves, ir jų naujausius leidinius pamatykite per Mėgstamiausių meniu.
  4. Nustatyti priminimą Galite lengvai prisiregistruoti ir gauti pranešimus iškart mums atnaujinus Jūsų norimus leidinius.

Atsiliepimai Klientų atsiliepimai

  • Aš visada sekus naujausiu leidinius iš mano mėgstamiausių parduotuvių. Sukūriau specialią lentyną ir galių tikrinti tik tai, kas man naudinga..
  • Apsipirkimas niekada nebuvo paprastesnis. Aš niekada neberašau ilgų sąrašų su pirkiniais ir dabar aš galiu pažymėti norimus produktus kataloge ir pridėti juos į pirkinių sąrašą.
  • Man nebereikia rūpintis apie uždarytas parduotuves. Paprasčiausiai galiu jas rasti žemėlapyje ir patikrinti jų darbo valandas. O taip pat visada pasitikrinu naujausius leidinius dėl tuo metu galiojančių pasiūlymų 😊

Galerija Kaip atrodo aplikacija?

Išbandykite mūsų naują aplikaciją

Mūsų patarimai Geros idėjos naudojant aplikaciją

Visi katalogai vienoje vietoje… Visada gera idėja!

Mūsų idėjos!

Mėgaukitės geriausiu maistu!

Maisto pirkiniai visada buvo Jūsų pirmenybėje. Dabar su mūsų aplikacija galite lengvai patikrinti geriausius pasiūlymus, esančius netoli Jūsų. Šviežūs vaisiai ir daržovės, mėsa ar pieno produktai – viskas vienoje vietoje, Prospecto.lt aplikacijoje.

Mieli namai

Vaikštant aplink ‘pasidaryk pats’ ir baldų parduotuves, lyginant produktus ir kainas. Galiausiai, po keletos mėnesių rasite geriausius pasiūlymus Jums. Su mūsų aplikacija dabar galite naršyti parduotuvių specialius pasiūlymus savo išmaniajame telefone, neišeinant iš namų.

IT manija

Mūsų aplikacija patenkins kiekvieną IT maniaką. Elektroninių prekių kategorijoje galite rasti dabartinius parduotuvių katalogus, o paieškos laukelis padės surasti reikiamą produktą.

Grožis yra modernus

Labai dažnai greitai bėgančiame gyvenime, nebeturime laiko pasirinkti tinkamos mums kosmetikos, todėl perkame tai, kas galbūt nėra geriausia. Be plataus kosmetikos asortimento leidinių išdėstymo, mūsų aplikacija sutaupo laiko randant artimiausią parduotuvę.

Paruoškite save

Patogi apranga ir avalynė yra neatsiejama Jūsų treniruotės dalis. Su šia aplikacija Jūsų galite naršyti sporto parduotuvių leidinius, o vietos funkcija parodys Jums artimiausias parduotuves, kur galite rasti geriausius Jūsų norimų produktų pasiūlymus.

Daugiau Apie aplikaciją

Mobili aplikacija, renkanti visus skaitmeninius leidinius vienoje vietoje. Čia galite rasti daug naudingų funkcijų.

  • PalaikomumasAplikacija yra prieinama tiek iOS sistemoms.
  • AktualumasMes visada aprūpinsime Jus naujausiais leidiniais
  • PagalbaJeigu reikia pagalbos, siųskite mums žinutę per office@prospecto.lt

Download Prospecto.lt aplikacija

Galima iOS ir Android sistemoms!

1316 Atsisiuntimai