Slapukų nuostatos

 

1. Bendrosios sąvokos.

Prospecto group JSC. vysto prospecto.lt platformą. develops the platform of prospecto.lt. Mūsų pagrindinis tikslas yra padėti vartotojams greitai ir lengvai surasti naujausius pasiūlymus jų mieste. Vartotojai gali lankytis tinklalapyje žinodami, jog jų asmeniniai duomenys yra visiškai apsaugoti. Sugeneruotą informaciją mes naudojame tik statistikai vesti. Tai leidžia mums nuolat modifikuoti bei tobulinti saitą atsižvelgiant į vartotojų interesus.

Asmeninių duomenų kategorijos yra renkamos ir apdorojamos Prospecto.lt svetainės

Svetainė Prospecto.lt kaip asmens duomenų administratorius, apdoroja tik tuos asmeninius duomenis savo VARTOTOJAMS, kurie buvo aiškiai informuoti kaip fiziniai asmenys arba pareiškė norą ir davė savo sutikimą tai daryti.

Prospecto.lt renka ir apdoroja asmeninius duomenis tik iš vadinamo "Normalaus" tipo, laikydamasi asmens duomenų ir apsaugos įstatymo.

Prospecto.lt nerenka ir neapdoroja taip vadinamų "jautrių asmeninių duomenų"

Informacijos rinkimas

Mes renkame Jūsų informaciją po registracijos mūsų svetainėje, prenumeratos "Gauti pranešimus el. paštu", kai prisijungiate ar atsijungiate iš savo vartotojo. Rinkimas gali susidėti iš: vardo, el. pašto adreso, lyties, telefono numerio, geografinės padėties, gimimo datos, vartotojo elgsenos svetainėje, IP adresas, adresas.

Be to, informacija iš jūsų kompiuterio ir naršyklės yra automatiškai renkama ir saugoma, įskaitant IP adresą ir puslapius, kuriuos norėjote užkrauti.

Mes taip pat galime stebėti tam tikrą informaciją apie Jus kai Jūs aplankote ir sąveikaujate su bet kokiomis mūsų paslaugomis. Ši informacija apima privalumus, kuriuos naudojate; nuorodas, kurias sekate; dažniausiai naudoti paieškos terminai; ir kaip sąveikaujate su kitomis mūsų paslaugomis.

Papildoma informacija, kurią galime gauti taip pat yra bet koks turinys, patalpintas per Prospecto.lt. Tai gali būti: nuomonės, apžvalgos ir rekomendacijos, dalinimąsis socialiniuose tinkluose ar atsakymai į klausimus, esančius svetainėje Prospecto.lt.

Svetainės Prospecto.lt asmens duomenų naudojimo skaidrumas ir perspektyvumas

Prospecto.lt suteikia viešą paslaugą prieinamą kiekvienam. Viskas, ką mes suteikiama savo auditorijai, siekia pakelti pridėtinę verte kiekvienam svetainės vartotojui.

Suasmeninta paslauga iš svetainės Prospecto.lt

Mums susidaro įspūdis, jog kuo daugiau žinosime apie Jus, tuo tikslingesnę ir asmeninę vartotojo patirtį Jūs gausite naršydami mūsų svetainėje.

"Į tai įeina:

Prieigą prie Jums rekomenduojamo turinio;

Prieigą prie turinio atsižvelgiant į Jūsų vietą;"

 

 

Garantija, kad gausite turinį atsižvelgiant į Jūsų amžių.

Kas ieina į mūsų privatumo politiką?

Mūsų privatumo politiką sudaro viskas, kas susiję su asmeninių duomenų gavimu, apdorojimu bei laikymu.

Skaidrumas - mes visada išaiškiname kokia informacija yra reikalinga ir saugoma mūsų. Mes renkame ir apdorojame duomenis tik šiems tikslams:

Geresnio aptarnavimo suteikimui;

Padidinat mūsų paslaugų naudojimo efektyvumą;

Garantiją, jog mūsų pareigos atitiktų vartotojų poreikius.

Pasirinkimas - priklauso nuo to, kaip naudojate mūsų siūlomas paslaugas. Jūs galite ištrintį visus duomenis bet kuriuo metu.

Pasitikėjimas - Jūsų pasitikėjimas yra mums labai svarbus, Jūsų duomenys yra saugomi griežtai ir saugiai. Be to, mes neatskleidžiame jokių duomenų nepatvirtintiems asmenims ar išoriniams šaltiniams.

Kam naudojami Jūsų asmeniniai duomenys?

Tai, kaip naudojame renkamą informaciją, priklauso nuo: kokias paslaugas naudojate, kaip jas naudojate ir kokius prioritetus dalinatės su mumis. Žemiau yra išvardyti konkretūs tikslai, kuriems yra naudojama surinkta informacija.

Tyrimams ir tobulinimosi tikslams

Mes visada ieškome galimybių padaryti mūsų paslaugas protingesnėmis, greitesnėmis, saugesnėmis ir labiau integruotomis ir naudingomis mūsų vartotojams. Mes naudojame kolektyvinius metodus, kad suprastume kaip žmonės naudoja mūsų internetines paslaugas, nustatytume gedimus, o taip pat ir atpažintume tendencijas, naudojimą, verslo modelius ir vietas, kur galėtume patobulinti savo paslaugas. Prieš įdiegiant naują funkciją, mes pirmiausiai ją testuojame ir analizuojame įtraukdami dalį mūsų vartotojų.

"El.pašto pranešimų" paslauga

yra suasmeninti pranešimai Jūsų el. paštu, kad gautumėte naujausius reklaminius skaitmeninius leidinius iš interneto ar vietinių prekės ženklų.

Informacija, kurią sudaro: vardai, el. paštas, lytis, miestas. Mes siekiame paslaugos pritaikymo, surenkant prieš tai paminėtus duomenis. Tai susideda iš:

El. pašto pranešimų apie visus naujus galimus reklaminius leidinius;

El. pašto pranešimų apie visus reklaminius pasiūlymus iš pasirinktų prekės ženklų;

El. pašto pranešimų apie bet kokius pasikeitimus svetainės Prospecto.lt fukcijoms, paslaugoms ir naudojimo taisyklėms

Paslaugų pritaikymas pagal Jūsų konkrečius pageidavimus

"Profilio sukūrimo" paslauga

Funkcijos "Vartotojo profilis" naudojimas. Šioje formoje reikia užpildyti: vardus, el. pašto adresą, lytį, miestą. Kaip papildomus duomenis mes galime laikyti: telefono numerį, adresą ir gimimo datą.

Prieš tai minėti duomenys yra renkami paslaugų suteikimui, kurios yra suasmenintos ir naudingos kiekvienam svetainės vartotojui.

Mes galime naudotis el. pašto pranešimų duomenis kartu su bet kokiais pakeitimais, skirtais svetainės Prospecto.lt funkcijoms, paslaugoms bei naudojimo taisyklėms.

Kompanija gali naudoti telefono numerį, kad suteiktų asmeniniu ir kitus tinkamus specialius pasiūlymus, taip pat kaip tiesioginį kontaktą paslaugų įdiegimo pagerinimui.

Svetainė Prospecto.lt negali suteikti duomenų, naudojamų "Vartotojo profilyje" jokioms trečioms šalims bet kokia išsamia ar specifine forma.

Registravimosi ir profilio autorizavimas per Facebook paskyrą, kurios metu bet kuris vartotojas sutinka svetainei Prospecto.lt suteikti prieigą prie prieš tai minėtos informacijos. Kas skiriasi nuo paprasto vartotojo profilio susikūrimo, yra tai, jog Jums nereikia įvesti el. pašto adreso, vardo ir slaptažodžio.

Taip pat turite pasirinkimą pridėti profilio nuotrauką ir kitus duomenis prie informacijos, prie kurios mes jau turime prieigą, tokios kaip mėgstami prekių ženklai ar produktai. Mes sekame Jūsų pasirinkimus per papildomus nustatymus "Vartotojo profilio" funkcijoje, kad galėtume suteikti Jums pačią geriausią paslaugą, kurią siekiame suasmeninti, atsižvelgdami į Jūsų poreikius.

Profilio registracija yra paremta svarbių taisyklių, paimtų iš Prospecto.lt, kaip pažymima žemiau:

Asmeninis vartotojas negali būti perduotas jokioms trečioms šalims. Daugybinių vartotojų naudojimas to pačio asmens yra draudžiamas ir neatitinka Prospecto.lt taisyklių.

Reklamavimas ir mūsų vartotojų įtraukimas į paslaugas:

Mes galime naudoti Jūsų kontaktinius duomenis ir informaciją apie vartotojo patirtį mūsų svetainėje, kad galėtume siųsti reklamines žinutes, kurios gali būti Jums įdomios. Į tai įeina: el. pašto pranešimai, Prospecto.lt ar/ir kitų kompanijų svetainių reklamos, taip pat reklamos iš platformų, tokių kaip Facebook ir Google. Šios žinutės siekia paskatinti dalyvavimą ir mūsų svetainės paslaugų naudos didinimą, įskaitant informaciją apie naujas funkcijas, klausimus, naujienlaiškius ir renginius, kurie, mūsų manymu, gali būti Jums įdomūs. Mes taip pat dalinamės informacija apie: naujus produktų pasiūlymus, akcijas ir konkursus. Jūs galite kontroliuoti šių žinučių gavimą, kaip nurodyta kiekvienos komunikacijos taisyklėse.

Kaip ilgai mes saugome duomenis?

Standartiškai mes saugome duomenis šiose formose tol, kol vartotojas naudojasi mūsų paslaugomis.

Jeigu per 5 metų laikotarpį negauname jokios prisijungimo į vartotojo profilį ar el. paštą informacijos, galime suprasti, jog Jūs daugiau nesate suinteresuotas(-a) naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis ir ištriname Jūsų duomenis iš savo duomenų bazių.

Kaip renkame visus asmeninius duomenis.

Asmeninės informacijos rinkimas yra dažniausiai atliekamas per internetines formas, esančias svetainėje Prospecto.lt. Kai kurioms paslaugoms reikia papildomo patvirtinimo el. paštu.

Svetainė Prospecto.lt nėra atsakinga už duomenis, kurie buvo įvesti už svetainės ribų bet kokiu būdu, vienaip ar kitaip susijusiu su kompanija.

Kaip mes laikome jūsų duomenis?

Mes atlikome techninius ir organizacinius veiksmus, kad apsaugotume Jūsų duomenis nuo praradimo, manipuliacijos ar neteisėtos prieigos. Mes nuolat adaptuojame savo saugumo priemones atsižvelgdami į technologinę pažangą. Visa informacija yra siunčiama per formą su SSL šifravimu.

Duomenų saugojimui, svetainė Prospecto.lt naudoja tik tuos serverius, kurie yra patvirtinti saugių asmeninių duomenų laikymo standartų. Serveriai yra Bulgaria. Prospecto.lt neturi fizinių įrašų apie asmeninius duomenis. Duomenų perdavimo procesai iš vienos platformos į kitą yra pilnai automatizuoti. Jokie asmeniniai duomenys nėra siunčiami fiziniais šaltiniais.

Bet koks asmuo turintis prieigą prie asmeninių duomenų yra teisiškai atsakingas už konfidencialumo palaikymą ir yra tiesiogiai ir įstatymiškai atsakingas už bet kokius asmeninius duomenis, kurie yra jam žinomi.

Nepaisant to, kokios apsaugos priemonės yra naudojamos apsaugoti vartotojų asmeninius duomenis, nėra tokios apsaugos sistemos, kuri būtų neįveikiama. Dėl esamo tikrojo interneto veikimo principo, negalime užtikrinti, jog duomenys suteikti ir saugomi internete, yra visiškai saugūs ir besąlygiškai apsaugoti nuo kenkėjiškų atakų.

Prospecto.lt prisiima atsakomybę tik už žalą, sukeltą:

Sąmoningai arba dėl didelio neatsargumo svetainės Prospecto.lt vardu arba jos autorizuotų atstovų.

Kaip galiu pamatyti kokie asmeniniai duomenys apie mane yra saugomi?

Bet kuriuo metu, kiekvienas vartotojas turi teisę prašyti informacijos apie tai, kokie duomenys yra saugojami. Jeigu duomenys netikslūs, neišbaigti ar nereikšmingi, galite prašyti juos ištaisyti ar pašalinti. Mes negalime pašalinti duomenus tokiais atvejais, kai įstatymai reikalauja jog informacija būtų saugoma, pvz. apskaitos taisyklės, ar kai yra kitų teisėtų priežasčių duomenų saugojimui, tokių kaip neapmokėtos skolos. Jūs galite bet kuriuo metu atsiimti savo sutikimą naudoti Jūsų asmeninius duomenis reklamos tikslais.

Bet kokiais klausimais apie asmeninius duomenis, galite susisiekti su el. paštu office@prospecto.lt.

 

Gausite iš mūsų atsakymą per 2 savaites.

Asmeninių duomenų dalinimąsis su trečiomis šalimis.

Mūsų kompanija priima asmeninių duomenų naudojima organizacijos viduje, nebent informacijos sklaida yra reikalinga.

Tokiais atvejais, tokios aplinkybės yra apgalvojamos:

Jei mūsų prašoma arba gavome naudotojo leidimą

Mes dalinamės konsoliduota informacija su trečiomis šalimis, kurios padeda mums dirbti, teikti, tobulinti, integruoti, modifikuoti, palaikyti ir nešti pelnas mūsų paslaugoms.

Po sutikimo gauti reklaminius el. laiškus ir asmenines paslaugas tam, kad galėtume rodyti Jums tinkamas žinutes, Prospecto.lt pasiūlymus ar informacinę medžiagą per socialinius tinklus.

Jeigu atsiranda teisinis reikalavimas arba mes manome, jog tai reikalinga mūsų pačių teisių apsaugai.

Nuorodos į trečiųjų šalių svetainės: svetainė Prospecto.lt gali turėti nuorodų, nukreipiančių į kitas svetaines ar paslaugas, kurių privatumo politika gali skirtis nuo mūsų. Jei pateikiate informaciją bet kuriai iš šių trečiųjų šalių, Jūsų duomenis reglamentuoja ne mūsų privatumo politika, o jų. Rekomenduojame atidžiai peržiūrėti privatumo nuostatas bet kurios Jūsų lankomos svetainės.

Kaip galiu išvengti prieigos prie savo asmeninių duomenų?

Bet kuris vartotojas gali lengvai ištrinti savo sąskaitą svetainėje Prospecto.lt ir nesutikti gauti reklaminių ir kitokių tokio tipo žinučių.

Vartotojo profilio ištrynimas yra atliekamas prisijungus prie asmeninės sąskaitos ir pasirenkant "Ištrinti profilį" funkciją "Nustatymų" laukelyje.

Jeigu ištrinsite savo asmeninį profilį, Jūs prarasti vartotojo informacija, bet kokius galimus nustatymus, o taip pat ir papildomą informaciją, kurią nurodėte.

Norint atsisakyti nepageidaujamų reklamos žinučių reikia pasirinkti "Atsisakyti prenumeratos" mygtuką, esantį bet kuriame gautame laiške ir svetainės Prospecto.lt patvirtinimo sistemoje.

Bet kuris vartotojas, išreiškęs išankstinį sutikimą savo asmeninių duomenų naudojimui, bet kuriuo metu gali pasinaudoti savo teise būti pamirštam. Šis pasirinkimas ištrina visus asmeninius duomenis apibrėžtus šioje Privatumo Politikoje.

Funkcija "Pamiršti mane" yra prieinama kiekviename vartotojo profilyje "Nustatymų" laukelyje bei el. pašto laišku, gautu iš svetainės Prospecto.lt.

2. Prospecto.lt Slapukų nuostatos

Slapukai yra maži tekstiniai duomenų rinkiai, kuriuos interneto saitai saugo Jūsų kompiuteryje per naudojamą interneto naršyklę. Jų naudojimas pradėtas dar 90-aisiais metais, o šiuo metu Slapukai reprezentuoja vieną plačiausiai naudojamų interneto technologijų. Jie negali nešioti virusų ar gauti prieigą į Jūsų kietąjį diską. To pasekoje mes negalime prieiti prie jokios Jūsų kietajame diske esančios informacijos, netgi jeigu jame saugojami slapukai.

Pagrindinės tinklalapio funkcijos remiasi Slapukais. Jų dėka Jums rodomos internetinės reklamos bei informacija turėtų būti Jums įdomi ir tinkama. Kitavertus, be Slapukų Jūs negalėtumėte apsipirkinėti internetu nes Slapukai yra naudojami išsaugoti pirkinius, kuriuos pasirenkate, pirkinių krepšelyje.

Slapukai, naudojami Prospecto.lt nerenka jokios Jūsų arba bet kokios kitos asmeninės informacijos ir jie niekaip negali pakenkti Jūsų asmeniniam kompiuteriui, planšetei ar mobiliajam telefonui. Mes naudojame Slapukus, kad suteiktume Jums optimalią interneto naudą ir taip pat tam, kad padidintume mūsų tinklalapio efektyvumą bei funkcionalumą. Ši mūsų privatumo politikos dalis atskleidžia aiškią bei būtiną informaciją apie mūsų naudojamus Slapukus bei jų naudojimo tikslus.

Kokią informacija saugoja Slapukai?

Dažniausiai slapukai išsaugo:

  • Tinklalapio, iš kur gaunama informacija, nuorodą;

  • Slapuko galiojimo laiką, arba laiko tarpą per kurį slapukas bus saugojamas Jūsų asmeniniame kompiuteryje ar telefone;

  • Vertė – dažniausiai atsitiktinai sugeneruotas unikalus numeris.

Kiek laiko Slapukai lieka Jūsų kompiuteryje?

  • Sesijos slapukai – šie slapukai veikia kol pajungta interneto naršyklė. Jie nėra saugomi Jūsų kietajame diske ir dažniausiai naudojami sekti puslapiuos, kuriuos lankote, kad galėtų suasmeninti konkretaus vizito puslapyje išgautą informaciją.

  • Nuolatiniai slapukai – šie slapukai yra saugomi Jūsų kietajame diske iki tol, kol jų neištrinate arba baigiasi jų galiojimo laikas. Jie gali būti naudojami, pavyzdžiui, Jūsų nustatymams išsaugoti lankytame tinklalapyje.

Sutikimas

Naudodamiesi šiuo tinklalapiu Jūs sutinkate, jog Prospecto.lt gali saugoti Slapukus Jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje.

Kaip mes naudojame Slapukus?

Prospecto.lt tinklalapių slapukai turi svarbią paskirtį: jie registruoja vartotojo pasirinktus nustatymus naudojant tam tikrą tinklalapį ir suteikia suasmenintą bei tinkamesnį turinį. Pavyzdžiui, kai apsipirkinėjate internetu, jie išsaugo pirkinius, kuriuos įsidėjote į pirkinių krepšelį, ir kai naudojate mūsų internetinę pagalbą, jie leidžia pasirinkti prietaisą ir greitai rasti atsakymus į Jūsų klausimus.

Kita slapukų rūšis padeda mums suprasti kaip klientai naudoja mūsų tinklalapį. Ši informacija padeda mums optimizuoti mūsų internetinius projektus. Šie slapukai gali parodyti laiką bei naudojimo trukmę, o taip pat ir suteikti mums informaciją apie tai, kaip vartotojai naršo mūsų tinklalapyje. Svarbu dar kartą paminėti, jog Slapukai nelaiko Jūsų asmeninių duomenų. Dėl šių priežasčių mūsų Marketingo skyrius, dirbantis su internetinio tinklo analizės įrankiais, negali Jūsų atpažinti. Šiuo atveju, svarbūs faktai kuriuos mes gauname yra tokie: laikas, kurį užtrunka tam tikro puslapio užkrovimas, kokia informacija yra daugiausiai ieškoma vartotojų, o taip pat ir laikas ir naudojimo trukmė ir informacija apie tai kaip vartotojai naršo mūsų tinklalapyje. Šie slapukai taip pat naudingi mums tada, kai tinklalapis netinkamai veikia. Tokiose situacijose Slapukai padeda mums lokalizuoti ir išspręsti susidariusią problemą.

Mes naudojame trečiojo tipo slapukus, kad nuspręstume kur patalpinti mūsų internetines reklamas bei nustatyti jų efektyvumą. Jų paskirtis yra mus informuoti kai kuris nors iš mūsų reklamų, patalpintų kitame tinklalapyje (pvz. Google, Yahoo ir pan.) nukreipia vartotoją į Prospecto.lt tinklalapį. Taip pat kaip ir prieš tai aprašyti du tipai, šie slapukai nereikia jokios Jūsų asmeninės informacijos.

Slapukų tipai, naudojami Prospecto.lt

Mūsų naudojami Slapukai gali būti suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmos kategorijos slapukai arba „pirmosios šalies slapukai“ yra tie, kuriuos įdedame mes patys, ir antroji kategorija, arba „trečiosios šalies slapukai“ yra tokie, kuriuos patalpina mūsų partneriai.

Pirmosios šalies slapukai

Pagrindinis mūsų tinklalapio funkcionalumas priklauso nuo slapukų, kuriuos įdedame mes patys. Jie taip pat turi analitinius slapukus, padedančius nustatyti vartotojų skaičių, apsilankantį tam tikrame tinklalapyje, o taipogi ir laikančius vartotojų pasirinkimus sekant jų veiklą tinklalapyje. Paskutinė, bet ne ką mažiau svarbi funkcija – išsaugoti mūsų vartotojų pasirinktas prekes.

Trečiosios šalies slapukai

Šie Slapukai yra patalpinti trečiųjų šalių arba mūsų pasirinktų partnerių. Jie taip pat nerenka ir nesiunčia jokios asmeninės informacijos apie Jus. Internetiniai klausimynai arba gyvi pokalbiai, padedantys atsakyti į visus Jūsų klausimus yra pagrindinė paslauga kurią jie aktyvuoja. Mūsų naudojami reklamos tinklai taip pat gali patalpinti Slapukus, padedančius jiems surinkti naudingą informaciją apie geriausios mūsų reklamos vietos parinkimą.

Socialinių Tinklų Slapukai

Galite naudoti socialinius tinklus, tokius kaip Facebook ar Twitter, kad pasidalintumėte tam tikrus mūsų tinklalapio puslapius. Svarbu žinoti, kad tokie socialiniai tinklai įdiegia savo Slapukus. Todėl siūlytume jų tinklalapiuose paieškoti daugiau informacijos apie jų Slapukų nuostatus.

Slapukų Valdymas

Populiariausios naršyklės suteikia galimybę valdyti Slapukus. Galite pasirinkti priimti arba atmesti visus arba kai kurių tipų Slapukus.

Kas atsitinka kai atsisakote visų Slapukų?

Galėsite naudotis kai kuriomis mūsų tinklalapio dalimis, įskaitant daugelį puslapių su informacija apie paskutinius Prospecto.lt produktus. Bet jeigu atsisakysite visų Slapukų, kai kurie naudingi skyriai nebeveiks. Jūs negalėsite, pavyzdžiui, naudotis mūsų internetine pagalba ar apsipirkinėti. Be to, negalėsite užregistruoti internetinės garantijos tinklalapyje Prospecto.lt arba prisijungti prie savo paskyros.

Kaip valdyti Slapukus skirtingose naršyklėse?

Daugiau informacijos apie tai, kaip valdyti Slapukus pagrindinėse interneto naršyklėse rasite žemiau esančiose nuorodose. Šie puslapiai nėra iš Prospecto.lt tinklalapio ir visi jie yra anglų kalba (vis dėlto, daugelis iš jų turi kitų kalbų pasirinkimus).

PC ir Mac kompiuterių naršyklės

Mobiliųjų įrenginių naršyklės

(Skirtingi Blackberry įrenginiai gali skirtis instrukcijomis, tačiau aukščiau esančioje nuoroda informacija yra pateikta apie visus Blackberry žinynus.) Jeigu naudojate naršyklę, kuri nėra paminėta aukščiau, patikrinkite jos skaitmeninius dokumentus arba internetinę pagalbą tolimesnei informacijai.

Nežinote kurią naršyklę naudojate? Sužinokite:

PC kompiuteris: atidarykite internetinę naršyklę ir paspauskite „Pagalba“ viršutinėje naršyklės lango dalyje. Tada pasirinkite „Apie“. Informacija apie Jūsų naršyklę turėtų atsirasti ekrane.

Mac kompiuteris: atidarykite internetinę naršyklę ir paspauskite ant jos pavadinimo viršutinėje ekrano dalyje (pvz. „Safari“ arba „Firefox“). Tada pasirinkite „Apie“. Informacija apie Jūsų naršyklę turėtų atsirasti ekrane.

Mobilūs įrenginiai: patikrinkite programėlės, kurią naudojate interneto naršymui, pavadinimą.

Daugiau informacijos apie Slapukų Valdymą

Www.allaboutcookies.org yra naudingas šaltinis su labai tikslia informacija apie Slapukus bei jų valdymo metodus.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie nukreipimą ir elgsenos planavimą, aplankykite Tinklo Reklamos Iniciatyvos svetainę adresu www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp.

Nebenorite gauti slapukų?

Jeigu nebenorite, kad naudotume slapukus arba nebenorite jų gauti kai lankotės Prospecto.lt, galite papildomai įsirašyti Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Nuorodos į išorinius tinklalapius

Prašome atkreipti dėmesį, jog Prospecto.lt neatsako už išorinių tinklalapių turinį. Mes nuolat atnaujiname tinklalapių nuorodas, tačiau kartais išorinių svetainių turinys gali būti neatnaujintas ar netikslus.

3. Kokius ir kodėl duomenis mes renkame.

Mes renkame naudojimo informaciją tokią kaip Jūsų kompiuterio IP adresas, laikas ir data, duomenų perkėlimo kiekis, svetainę iš kurios patekote į mūsų tinklalapį, o taip pat informaciją apie Jūsų naudojamą operacinę sistemą bei internetinę naršyklę.

Ši svetainė naudoja:

-          Facebook and Google+ įskiepius:

Mūsų svetainė naudoja socialinių tinklų įskiepius, ypatingai mygtuką „Patinka“. Tiekėjo svetainė yra Facebook.com, kuri yra valdoma Facebook Inc., 1601 South California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV. Įskiepiai yra dažniausiai pažymėti Facebook logotipu.

Be Facebook įskiepių, mes taip pat naudojame Google+ įskiepius. (tiekėjas: Google Inc., Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV). Toliau esantys paaiškinimai apie Facebook, taip pat galioja Google+ su tam tikrais skirtumais. Apsilankius mūsų svetainėje Jūsų naršyklė sukurs nuorodą į Facebook serverius, informacija bus perduota Facebook netgi jeigu neprisijungėte prie savo profilio ir nepaisant fakto, jog neaktyvavote įskiepio, t.y. jo nepaspaudėte.

Jei buvote prisijungęs prie savo Facebook profilio vizito mūsų svetainėje metu, Facebook gali sujungti prieigą prie mūsų svetainės su Jūsų profiliu. Jei paspausite mygtuką „Patinka“, Jūsų veiksmas bus perduotas Facebook o duomenys bus saugomi čiapat, kad galėtumėte pasidalinti ką „palaikinote“ su savo draugais. Mes negalime reguliuoti informacijos, perduotos Facebook kiekio bei pobūdžio. Be to, mes taip pat nežinome kokia tiksliai informacija ir kokiems tikslams ji yra perduodama Facebook. Jūsų IP adresas yra perduodamas ir, pasak Facebook, informacija apie Jūsų lankytą svetainę, Jūsų apsilankymo data ir laikas bei kita informacija apie  Jūsų naršyklę. Daugiau sužinoti apie Facebook galite http://www.facebook.com/help/?faq=186325668085084.

Jei nenorite, kad Facebook sujungtų Jūsų vizitą mūsų svetainėję su Jūsų Facebook paskyra, turite iš jos atsijungti prieš lankantis mūsų svetainėje.

-          Facebook Connect

Facebook Connect yra programa, leidžianti mūsų vartotojams bendrauti mūsų svetainėje naudojant jų Facebook paskyras. Pagrindinė to funkcija yra padaryti mūsų saitą kuo lengviau prieinamą vartotojams.

-          Facebook Custom Audience

Facebook Custom Audience (arba iš anglų k. Išvertus - Facebook tikslinga auditorija) yra auditorijos dalis, kurią sukuriame iš esamų Facebook klientų. Su tokiomis tikslingomis auditorijomis galime pasiekti jau žinomus klientus su Facebook reklamomis.

-          DoubleClick

Mes naudojame Google DoubleClick paslaugą, kad pamatuotume savo internetinio marketingo kampanijų efektyvumą atlikimo kokybę. Leiskite paaiškinti kaip tai veikia.

Pavyzdžiui, DoubleClick naudoja slapukų pavadinimus, kad galėtų registruoti kurias reklamas rodyti tam tikroms naršyklėms. Kai ateina laikas parodyti reklamą naršyklėje, DoubleClick gali panaudoti slapuko ID, kad patikrintų kurios DoubleClick reklamos jau buvo parodytos tam tikroje naršyklėje. Taip jas naudojame, kad išvengtume tų pačių reklamų parodymo vartotojams. Mes neparduodame surinktos informacijos iš trečiųjų šalių, o be to, DoubleClick slapukai neturi jokios asmeniškai prieinamos informacijos.

-          Naujienlaiškis

Kad užsiprenumeruotumėte mūsų naujienlaiškį, tiesiog nurodykite savo el. pašto adresą,lytį, vardas, miestą. Jums nebūtina kurti asmeninio profilio.

Galite bet kada atsisakyti prenumeratos. Jūsų el. pašto adresas bus deaktyvuotas mūsų sąrašuose iškart ir Jums nebebus siunčiami naujienlaiškiai.

-         Google Adwords Conversions (Reklamavimas)

Konversijos sekimas yra įrankis, suteikiantis informaciją leidėjams apie tai kas vyksta kai klientas paspaudžia ant Jūsų reklamos – ar jie nusipirko produktą, užsiprenumeravo naujienlaiškį, skambino į Jūsų verslą ar parsisiuntė programėlę. Kai klientas užbaigia Jūsų vertinamą veiksmą, šie kliento veiksmai yra vadinami konversijomis.

-          Google Analytics

Ši svetainė naudoja Google Analytics, tinklo analizavimo paslaugą sukurtą Google Inc. („Google“). Google Analytics naudoja slapukus, tekstinius dokumentus esančius Jūsų kompiuteryje, kad padėtų svetainei analizuoti kaip vartotojai utilizuoja saitą. Informacija sugeneruota slapukų apie Jūsų svetainės naudojimą bus perduoda ir laikoma Google kompanijos Juntinių Amerikos Valstijų serveriuose. Norėtume pabrėžti, jog Google Analytics šiame saite turi kodą „gat._anonymizeIp();” kuris garantuoja anoniminį IP adreso įrašymą (IP slėpimą). Kad išlaikytume IP adresų, apsilankančių šioje svetainėje, anonimiškumą, Jūsų IP adresas yra Google sutrumpintas EU ir Eea ribose. Išimtiniais atvejais pilnas IP adresas yra perduodamas į Google serverį Jungtinėse Amerikos Valstijose ir sutrumpinamas ten.

Daugiau informacijos apie Google privatumo politiką galite rasti adresu: http://www.google.com/intl/co.za/policies/privacy/

-          Google Analytics Vaizdo Reklamuotojams – slapukų naudojimas

Klientams, naudojantiems Google Analytics Vaizdo Reklamavimo funkcijas, tokias kaip pakartotinio marketingo, trečiųjų šalių DoubleClick slapukas yra naudojas kartu su kitais slapukais, aprašytais šiame dokumente, skirtais šioms funkcijoms atlikti. Daugiau informacijos apie šį slapuką, apsilankykite Google Advertising Privacy DUK.

-          Google AdSense

Google naudoja reklamavimo kompanijas reklamų skelbimui kai aplankote mūsų svetainę. Google naudoja slapukus reklamų talpinimui šiame saite. Vartotojai gali išjungti DART slapuko veikimą aplankydami Google reklama ir sutiktami su tinklo turinio privatumo politika. Šios kompanijos gali naudoti informaciją apie Jūsų vizitus į šią bei kitas svetaines (nepridedant vardo, adreso, el. pašto adreso ar telefono numerio) tam, kad suteiktų reklamas apie Jus dominancčias prekes ir paslaugas. Daugiau informacijos rasite čia.

-          Google Analytics Vaizdo Reklamuotojai – slapukų naudojimas

Klientams, naudojantiems Google Analytics Vaizdo Reklamavimo funkcijas, tokias kaip pakartotinio marketingo, trečiųjų šalių DoubleClick slapukas yra naudojas kartu su kitais slapukais, aprašytais šiame dokumente, skirtais šioms funkcijoms atlikti. Daugiau informacijos apie šį slapuką, apsilankykite Google Advertising Privacy DUK.

-          Google Syndication

Google Syndication yra Google priklausantis domenas kurį naudojame reklamų turinio laikymui ir užkrovimui bei kitiems resursams, susijusiems su Google AdSense ir DoubleClick. Platforma nenaudoja jokių kliento sekimo metodų.

-          Google Žymių Vadybininkas

Google Žymių Vadybininkas yra įrankis, konsoliduojantis mūsų svetainės žymes su vienu kodo fragmentu ir leidžia mums valdyti viską iš Web sąsajos. Google Žymių Vadybininkas yra sukurtas žymėjimo reikalingumo valdymui ir jis veikia su Google bei kitų svetainių žymėmis.

-          Pakartotinis marketingas.

Šis saitas naudoja pakartotinį marketingą su Google Analytics. Jis padeda parodyti Jums reklamas, susijusias su Jūsų pomėgiais. Tai yra padaroma slapukų pagalba. Galite atsisakyti slapuko DoubleClick apsilankydami Google ads valdymo tinklalapiuose.

-          Hotjar

Mes naudojame Hotjar paslaugą, kad suprastume kaip vartotojai valdo atskirus puslapius mūsų svetainėje. Įrankis nerodo mūsų lankytojų IP adresų sąsajoje, kas leidžia visai vartotojo informacijai išlikti anonimiška.

4. Jokio perdavimo tretiems asmenims.

Prospecto group atitinka visus būtinus techninius ir organizacinius reikalaimus dėl vartotojų informacijos saugumo šioje svetainėje. Jūsų informacija yra naudojama tik organizavimo srityje ir nėra prieinama trečioms šalims.

Prospecto group neperduoda Jūsų asmeninių duomenų, ir, svarbiausia, Jūsų el. pašto adresų tretiesiems asmenims be sutikimo.