cover

Slapukų nuostatos

 

1. Bendrosios sąvokos.

Prospecto group JSC. vysto prospecto.lt platformą. develops the platform of prospecto.lt. Mūsų pagrindinis tikslas yra padėti vartotojams greitai ir lengvai surasti naujausius pasiūlymus jų mieste. Vartotojai gali lankytis tinklalapyje žinodami, jog jų asmeniniai duomenys yra visiškai apsaugoti. Prospecto group nerenka asmeninės informacijos tokios kaip vardai, kreditinių kortelių duomenys, adresai ir t.t. Sugeneruotą informaciją mes naudojame tik statistikai vesti. Tai leidžia mums nuolat modifikuoti bei tobulinti saitą atsižvelgiant į vartotojų interesus.

2. Prospecto.lt Slapukų nuostatos

Slapukai yra maži tekstiniai duomenų rinkiai, kuriuos interneto saitai saugo Jūsų kompiuteryje per naudojamą interneto naršyklę. Jų naudojimas pradėtas dar 90-aisiais metais, o šiuo metu Slapukai reprezentuoja vieną plačiausiai naudojamų interneto technologijų. Jie negali nešioti virusų ar gauti prieigą į Jūsų kietąjį diską. To pasekoje mes negalime prieiti prie jokios Jūsų kietajame diske esančios informacijos, netgi jeigu jame saugojami slapukai.

Pagrindinės tinklalapio funkcijos remiasi Slapukais. Jų dėka Jums rodomos internetinės reklamos bei informacija turėtų būti Jums įdomi ir tinkama. Kitavertus, be Slapukų Jūs negalėtumėte apsipirkinėti internetu nes Slapukai yra naudojami išsaugoti pirkinius, kuriuos pasirenkate, pirkinių krepšelyje.

Slapukai, naudojami Prospecto.lt nerenka jokios Jūsų arba bet kokios kitos asmeninės informacijos ir jie niekaip negali pakenkti Jūsų asmeniniam kompiuteriui, planšetei ar mobiliajam telefonui. Mes naudojame Slapukus, kad suteiktume Jums optimalią interneto naudą ir taip pat tam, kad padidintume mūsų tinklalapio efektyvumą bei funkcionalumą. Ši mūsų privatumo politikos dalis atskleidžia aiškią bei būtiną informaciją apie mūsų naudojamus Slapukus bei jų naudojimo tikslus.

Kokią informacija saugoja Slapukai?

Dažniausiai slapukai išsaugo:

  • Tinklalapio, iš kur gaunama informacija, nuorodą;

  • Slapuko galiojimo laiką, arba laiko tarpą per kurį slapukas bus saugojamas Jūsų asmeniniame kompiuteryje ar telefone;

  • Vertė – dažniausiai atsitiktinai sugeneruotas unikalus numeris.

Kiek laiko Slapukai lieka Jūsų kompiuteryje?

  • Sesijos slapukai – šie slapukai veikia kol pajungta interneto naršyklė. Jie nėra saugomi Jūsų kietajame diske ir dažniausiai naudojami sekti puslapiuos, kuriuos lankote, kad galėtų suasmeninti konkretaus vizito puslapyje išgautą informaciją.

  • Nuolatiniai slapukai – šie slapukai yra saugomi Jūsų kietajame diske iki tol, kol jų neištrinate arba baigiasi jų galiojimo laikas. Jie gali būti naudojami, pavyzdžiui, Jūsų nustatymams išsaugoti lankytame tinklalapyje.

Sutikimas

Naudodamiesi šiuo tinklalapiu Jūs sutinkate, jog Prospecto.lt gali saugoti Slapukus Jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje.

Kaip mes naudojame Slapukus?

Prospecto.lt tinklalapių slapukai turi svarbią paskirtį: jie registruoja vartotojo pasirinktus nustatymus naudojant tam tikrą tinklalapį ir suteikia suasmenintą bei tinkamesnį turinį. Pavyzdžiui, kai apsipirkinėjate internetu, jie išsaugo pirkinius, kuriuos įsidėjote į pirkinių krepšelį, ir kai naudojate mūsų internetinę pagalbą, jie leidžia pasirinkti prietaisą ir greitai rasti atsakymus į Jūsų klausimus.

Kita slapukų rūšis padeda mums suprasti kaip klientai naudoja mūsų tinklalapį. Ši informacija padeda mums optimizuoti mūsų internetinius projektus. Šie slapukai gali parodyti laiką bei naudojimo trukmę, o taip pat ir suteikti mums informaciją apie tai, kaip vartotojai naršo mūsų tinklalapyje. Svarbu dar kartą paminėti, jog Slapukai nelaiko Jūsų asmeninių duomenų. Dėl šių priežasčių mūsų Marketingo skyrius, dirbantis su internetinio tinklo analizės įrankiais, negali Jūsų atpažinti. Šiuo atveju, svarbūs faktai kuriuos mes gauname yra tokie: laikas, kurį užtrunka tam tikro puslapio užkrovimas, kokia informacija yra daugiausiai ieškoma vartotojų, o taip pat ir laikas ir naudojimo trukmė ir informacija apie tai kaip vartotojai naršo mūsų tinklalapyje. Šie slapukai taip pat naudingi mums tada, kai tinklalapis netinkamai veikia. Tokiose situacijose Slapukai padeda mums lokalizuoti ir išspręsti susidariusią problemą.

Mes naudojame trečiojo tipo slapukus, kad nuspręstume kur patalpinti mūsų internetines reklamas bei nustatyti jų efektyvumą. Jų paskirtis yra mus informuoti kai kuris nors iš mūsų reklamų, patalpintų kitame tinklalapyje (pvz. Google, Yahoo ir pan.) nukreipia vartotoją į Prospecto.lt tinklalapį. Taip pat kaip ir prieš tai aprašyti du tipai, šie slapukai nereikia jokios Jūsų asmeninės informacijos.

Slapukų tipai, naudojami Prospecto.lt

Mūsų naudojami Slapukai gali būti suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmos kategorijos slapukai arba „pirmosios šalies slapukai“ yra tie, kuriuos įdedame mes patys, ir antroji kategorija, arba „trečiosios šalies slapukai“ yra tokie, kuriuos patalpina mūsų partneriai.

Pirmosios šalies slapukai

Pagrindinis mūsų tinklalapio funkcionalumas priklauso nuo slapukų, kuriuos įdedame mes patys. Jie taip pat turi analitinius slapukus, padedančius nustatyti vartotojų skaičių, apsilankantį tam tikrame tinklalapyje, o taipogi ir laikančius vartotojų pasirinkimus sekant jų veiklą tinklalapyje. Paskutinė, bet ne ką mažiau svarbi funkcija – išsaugoti mūsų vartotojų pasirinktas prekes.

Trečiosios šalies slapukai

Šie Slapukai yra patalpinti trečiųjų šalių arba mūsų pasirinktų partnerių. Jie taip pat nerenka ir nesiunčia jokios asmeninės informacijos apie Jus. Internetiniai klausimynai arba gyvi pokalbiai, padedantys atsakyti į visus Jūsų klausimus yra pagrindinė paslauga kurią jie aktyvuoja. Mūsų naudojami reklamos tinklai taip pat gali patalpinti Slapukus, padedančius jiems surinkti naudingą informaciją apie geriausios mūsų reklamos vietos parinkimą.

Socialinių Tinklų Slapukai

Galite naudoti socialinius tinklus, tokius kaip Facebook ar Twitter, kad pasidalintumėte tam tikrus mūsų tinklalapio puslapius. Svarbu žinoti, kad tokie socialiniai tinklai įdiegia savo Slapukus. Todėl siūlytume jų tinklalapiuose paieškoti daugiau informacijos apie jų Slapukų nuostatus.

Slapukų Valdymas

Populiariausios naršyklės suteikia galimybę valdyti Slapukus. Galite pasirinkti priimti arba atmesti visus arba kai kurių tipų Slapukus.

Kas atsitinka kai atsisakote visų Slapukų?

Galėsite naudotis kai kuriomis mūsų tinklalapio dalimis, įskaitant daugelį puslapių su informacija apie paskutinius Prospecto.lt produktus. Bet jeigu atsisakysite visų Slapukų, kai kurie naudingi skyriai nebeveiks. Jūs negalėsite, pavyzdžiui, naudotis mūsų internetine pagalba ar apsipirkinėti. Be to, negalėsite užregistruoti internetinės garantijos tinklalapyje Prospecto.lt arba prisijungti prie savo paskyros.

Kaip valdyti Slapukus skirtingose naršyklėse?

Daugiau informacijos apie tai, kaip valdyti Slapukus pagrindinėse interneto naršyklėse rasite žemiau esančiose nuorodose. Šie puslapiai nėra iš Prospecto.lt tinklalapio ir visi jie yra anglų kalba (vis dėlto, daugelis iš jų turi kitų kalbų pasirinkimus).

PC ir Mac kompiuterių naršyklės

Mobiliųjų įrenginių naršyklės

(Skirtingi Blackberry įrenginiai gali skirtis instrukcijomis, tačiau aukščiau esančioje nuoroda informacija yra pateikta apie visus Blackberry žinynus.) Jeigu naudojate naršyklę, kuri nėra paminėta aukščiau, patikrinkite jos skaitmeninius dokumentus arba internetinę pagalbą tolimesnei informacijai.

Nežinote kurią naršyklę naudojate? Sužinokite:

PC kompiuteris: atidarykite internetinę naršyklę ir paspauskite „Pagalba“ viršutinėje naršyklės lango dalyje. Tada pasirinkite „Apie“. Informacija apie Jūsų naršyklę turėtų atsirasti ekrane.

Mac kompiuteris: atidarykite internetinę naršyklę ir paspauskite ant jos pavadinimo viršutinėje ekrano dalyje (pvz. „Safari“ arba „Firefox“). Tada pasirinkite „Apie“. Informacija apie Jūsų naršyklę turėtų atsirasti ekrane.

Mobilūs įrenginiai: patikrinkite programėlės, kurią naudojate interneto naršymui, pavadinimą.

Daugiau informacijos apie Slapukų Valdymą

Www.allaboutcookies.org yra naudingas šaltinis su labai tikslia informacija apie Slapukus bei jų valdymo metodus.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie nukreipimą ir elgsenos planavimą, aplankykite Tinklo Reklamos Iniciatyvos svetainę adresu www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp.

Nebenorite gauti slapukų?

Jeigu nebenorite, kad naudotume slapukus arba nebenorite jų gauti kai lankotės Prospecto.lt, galite papildomai įsirašyti Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Nuorodos į išorinius tinklalapius

Prašome atkreipti dėmesį, jog Prospecto.lt neatsako už išorinių tinklalapių turinį. Mes nuolat atnaujiname tinklalapių nuorodas, tačiau kartais išorinių svetainių turinys gali būti neatnaujintas ar netikslus.

3. Kokius ir kodėl duomenis mes renkame.

Mes renkame naudojimo informaciją tokią kaip Jūsų kompiuterio IP adresas, laikas ir data, duomenų perkėlimo kiekis, svetainę iš kurios patekote į mūsų tinklalapį, o taip pat informaciją apie Jūsų naudojamą operacinę sistemą bei internetinę naršyklę.

Ši svetainė naudoja:

-          Facebook and Google+ įskiepius:

Mūsų svetainė naudoja socialinių tinklų įskiepius, ypatingai mygtuką „Patinka“. Tiekėjo svetainė yra Facebook.com, kuri yra valdoma Facebook Inc., 1601 South California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV. Įskiepiai yra dažniausiai pažymėti Facebook logotipu.

Be Facebook įskiepių, mes taip pat naudojame Google+ įskiepius. (tiekėjas: Google Inc., Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV). Toliau esantys paaiškinimai apie Facebook, taip pat galioja Google+ su tam tikrais skirtumais. Apsilankius mūsų svetainėje Jūsų naršyklė sukurs nuorodą į Facebook serverius, informacija bus perduota Facebook netgi jeigu neprisijungėte prie savo profilio ir nepaisant fakto, jog neaktyvavote įskiepio, t.y. jo nepaspaudėte.

Jei buvote prisijungęs prie savo Facebook profilio vizito mūsų svetainėje metu, Facebook gali sujungti prieigą prie mūsų svetainės su Jūsų profiliu. Jei paspausite mygtuką „Patinka“, Jūsų veiksmas bus perduotas Facebook o duomenys bus saugomi čiapat, kad galėtumėte pasidalinti ką „palaikinote“ su savo draugais. Mes negalime reguliuoti informacijos, perduotos Facebook kiekio bei pobūdžio. Be to, mes taip pat nežinome kokia tiksliai informacija ir kokiems tikslams ji yra perduodama Facebook. Jūsų IP adresas yra perduodamas ir, pasak Facebook, informacija apie Jūsų lankytą svetainę, Jūsų apsilankymo data ir laikas bei kita informacija apie  Jūsų naršyklę. Daugiau sužinoti apie Facebook galite http://www.facebook.com/help/?faq=186325668085084.

Jei nenorite, kad Facebook sujungtų Jūsų vizitą mūsų svetainėję su Jūsų Facebook paskyra, turite iš jos atsijungti prieš lankantis mūsų svetainėje.

-          Facebook Connect

Facebook Connect yra programa, leidžianti mūsų vartotojams bendrauti mūsų svetainėje naudojant jų Facebook paskyras. Pagrindinė to funkcija yra padaryti mūsų saitą kuo lengviau prieinamą vartotojams.

-          Facebook Custom Audience

Facebook Custom Audience (arba iš anglų k. Išvertus - Facebook tikslinga auditorija) yra auditorijos dalis, kurią sukuriame iš esamų Facebook klientų. Su tokiomis tikslingomis auditorijomis galime pasiekti jau žinomus klientus su Facebook reklamomis.

-          DoubleClick

Mes naudojame Google DoubleClick paslaugą, kad pamatuotume savo internetinio marketingo kampanijų efektyvumą atlikimo kokybę. Leiskite paaiškinti kaip tai veikia.

Pavyzdžiui, DoubleClick naudoja slapukų pavadinimus, kad galėtų registruoti kurias reklamas rodyti tam tikroms naršyklėms. Kai ateina laikas parodyti reklamą naršyklėje, DoubleClick gali panaudoti slapuko ID, kad patikrintų kurios DoubleClick reklamos jau buvo parodytos tam tikroje naršyklėje. Taip jas naudojame, kad išvengtume tų pačių reklamų parodymo vartotojams. Mes neparduodame surinktos informacijos iš trečiųjų šalių, o be to, DoubleClick slapukai neturi jokios asmeniškai prieinamos informacijos.

-          Naujienlaiškis

Kad užsiprenumeruotumėte mūsų naujienlaiškį, tiesiog nurodykite savo el. pašto adresą. Jums nebūtina kurti asmeninio profilio.

Galite bet kada atsisakyti prenumeratos. Jūsų el. pašto adresas bus deaktyvuotas mūsų sąrašuose iškart ir Jums nebebus siunčiami naujienlaiškiai.

Jeigu esate Elektroninio pašto vartotojas, Prospecto.lt gali panaudoti Jūsų vartotojo vardą kartu panaudojant Google Universal Analytics ir Google Analytics, kad geriau suprastų kaip naudojotės svetaine bei kitomis paslaugomis, taip pat kad pasiūlytų patobulinimus visiems Prospecto.lt vartotojams; o taip pat ir kad atitinkamai pritaikytume savo verslą bei marketinginius veiksmus Jums. Google Analytics slapukai neteikia jokios asmeninės informacijos Prospecto.lt svetainei.

-         Google Adwords Conversions (Reklamavimas)

Konversijos sekimas yra įrankis, suteikiantis informaciją leidėjams apie tai kas vyksta kai klientas paspaudžia ant Jūsų reklamos – ar jie nusipirko produktą, užsiprenumeravo naujienlaiškį, skambino į Jūsų verslą ar parsisiuntė programėlę. Kai klientas užbaigia Jūsų vertinamą veiksmą, šie kliento veiksmai yra vadinami konversijomis.

-          Google Analytics

Ši svetainė naudoja Google Analytics, tinklo analizavimo paslaugą sukurtą Google Inc. („Google“). Google Analytics naudoja slapukus, tekstinius dokumentus esančius Jūsų kompiuteryje, kad padėtų svetainei analizuoti kaip vartotojai utilizuoja saitą. Informacija sugeneruota slapukų apie Jūsų svetainės naudojimą bus perduoda ir laikoma Google kompanijos Juntinių Amerikos Valstijų serveriuose. Norėtume pabrėžti, jog Google Analytics šiame saite turi kodą „gat._anonymizeIp();” kuris garantuoja anoniminį IP adreso įrašymą (IP slėpimą). Kad išlaikytume IP adresų, apsilankančių šioje svetainėje, anonimiškumą, Jūsų IP adresas yra Google sutrumpintas EU ir Eea ribose. Išimtiniais atvejais pilnas IP adresas yra perduodamas į Google serverį Jungtinėse Amerikos Valstijose ir sutrumpinamas ten.

Daugiau informacijos apie Google privatumo politiką galite rasti adresu: http://www.google.com/intl/co.za/policies/privacy/

-          Google Analytics Vaizdo Reklamuotojams – slapukų naudojimas

Klientams, naudojantiems Google Analytics Vaizdo Reklamavimo funkcijas, tokias kaip pakartotinio marketingo, trečiųjų šalių DoubleClick slapukas yra naudojas kartu su kitais slapukais, aprašytais šiame dokumente, skirtais šioms funkcijoms atlikti. Daugiau informacijos apie šį slapuką, apsilankykite Google Advertising Privacy DUK.

-          Google AdSense

Google naudoja reklamavimo kompanijas reklamų skelbimui kai aplankote mūsų svetainę. Google naudoja slapukus reklamų talpinimui šiame saite. Vartotojai gali išjungti DART slapuko veikimą aplankydami Google reklama ir sutiktami su tinklo turinio privatumo politika. Šios kompanijos gali naudoti informaciją apie Jūsų vizitus į šią bei kitas svetaines (nepridedant vardo, adreso, el. pašto adreso ar telefono numerio) tam, kad suteiktų reklamas apie Jus dominancčias prekes ir paslaugas. Daugiau informacijos rasite čia.

-          Google Analytics Vaizdo Reklamuotojai – slapukų naudojimas

Klientams, naudojantiems Google Analytics Vaizdo Reklamavimo funkcijas, tokias kaip pakartotinio marketingo, trečiųjų šalių DoubleClick slapukas yra naudojas kartu su kitais slapukais, aprašytais šiame dokumente, skirtais šioms funkcijoms atlikti. Daugiau informacijos apie šį slapuką, apsilankykite Google Advertising Privacy DUK.

-          Google Syndication

Google Syndication yra Google priklausantis domenas kurį naudojame reklamų turinio laikymui ir užkrovimui bei kitiems resursams, susijusiems su Google AdSense ir DoubleClick. Platforma nenaudoja jokių kliento sekimo metodų.

-          Google Žymių Vadybininkas

Google Žymių Vadybininkas yra įrankis, konsoliduojantis mūsų svetainės žymes su vienu kodo fragmentu ir leidžia mums valdyti viską iš Web sąsajos. Google Žymių Vadybininkas yra sukurtas žymėjimo reikalingumo valdymui ir jis veikia su Google bei kitų svetainių žymėmis.

-          Pakartotinis marketingas.

Šis saitas naudoja pakartotinį marketingą su Google Analytics. Jis padeda parodyti Jums reklamas, susijusias su Jūsų pomėgiais. Tai yra padaroma slapukų pagalba. Galite atsisakyti slapuko DoubleClick apsilankydami Google ads valdymo tinklalapiuose.

-          Hotjar

Mes naudojame Hotjar paslaugą, kad suprastume kaip vartotojai valdo atskirus puslapius mūsų svetainėje. Įrankis nerodo mūsų lankytojų IP adresų sąsajoje, kas leidžia visai vartotojo informacijai išlikti anonimiška.

4. Jokio perdavimo tretiems asmenims.

Prospecto group atitinka visus būtinus techninius ir organizacinius reikalaimus dėl vartotojų informacijos saugumo šioje svetainėje. Jūsų informacija yra naudojama tik organizavimo srityje ir nėra prieinama trečioms šalims.

Prospecto group neperduoda Jūsų asmeninių duomenų, ir, svarbiausia, Jūsų el. pašto adresų tretiesiems asmenims be sutikimo.

notification circle blue
Ei! Mes kątik išleidome (brandName) leidinys. Peržiūrėk leidinį ČIA ir sutaupyk pinigų!