Prieinamumas

Mes, Prospecto.lt, puikiai suprantame apie svetainės prieinamumą kuo daugiau lankytojų, svarbą, nepaisant lankytojų galimybių ir įrangos interneto prieinamumui. Kasdien mes sunkiai dirbame, kad pagerintume mūsų svetainės prieinamumą ne tik iš kompiuterių, tačiau ir iš planšetinių kompiuterių bei mobiliųjų telefonų. Be to, prieinamumo tikslas yra yra padaryti svetaines prieinamas žmonėms su negalia. Taip pat, svetainės turėtų būti sukurtos tokiu būdu, jog visi vartotojai gautų lygias galimybes informacijos prieinamumui ir funkcionalumui.

Svetainės naudojimas

Mes naudojame lengvai skaitomą šriftą iš bet kokių lankytojų turimų įrenginių. Visi mūsų paveikslėliai yra charakterizuoti atitinkamomis "alt" žymėmis kad pasiūlytų paveikslėlio turinį, jeigu dėl kažkokių priežasčių jis nebūtų rodomas. Mūsų svetainės valdymas yra daug lengvesnis ir veikia be problemų.

Patarimai lengvesniam Prospecto.lt naudojimui.

Kaip padidinti ar sumažinti svetainės šriftą

Iš nustatymų "Įrankiai" Jūsų naršyklėje, pasirinkite "Interneto nustatymai". Skirtuke "Pagrindinis" pasirinkite "Prieinamumas". Pasirinkite "Ignoruoti šrifto stilius nurodytus svetainėje" opciją ir pažymėkite "OK". Eikite į naršyklės meniu ir spauskite "Žiūrėti". Tada pasirinkite "Teksto dydis" opciją ir pažymėkite norimą dydį.

Kaip pakeisti svetainės ir teksto spalvas

"Įrankių" skirtuke Jūsų naršyklėje, pasirinkite "Interneto nustatymai". Skirtuke "Pagrindinis" paspauskite "Spalvos". Atžymėkite opciją "Naudoti Windows spalvas". Tada pažymėkite laukelį esantį šalia "Tekstas" ir pasirinkite norimą spalvą. Paspauskite ant mygtuko "OK". Kad pakeistumėte svetainės spalvą, pažymėkite "Fonas" ir pasirinkite norimą spalvą. Paspauskite "OK".

Nuo ko pradėti

Naudokitės svetainės žemėlapiais ir susidarykite vaizdą kas jau yra svetainėje ir greitai raskite informaciją.

 

Paieškos patarimai

Vienas greičiausių būdų rasti tai ko Jums reikia yra naudojant paieškos varikliuką svetainės pradiniame puslapyje. Naudokite susijusius raktažodžius ir paieškos varikliukas pasiūlys Jums geriausią paieškos rezultatą. Jeigu norite rasti parduotuvę Jūsų mieste, naudokite miesto filtrą. Tokiu atveju paieška bus greita, lengva ir tiksli.

 

Susisiekite su mumis

Jeigu turite kažkokių problemų naudojantis saitu arba turite pasiūlymų ar rekomendacijų apie jo turinį ir struktūrą, būtinai susisiekite su mumis:

El. paštu: office@prospecto.lt