Apie svetainę

Prospecto.lt buvo sukurta vartotojams pačių vartotojų. Mums svarbu palyginti pasiūlymus skirtingose parduotuvių leidiniuose prieš kažką perkant. Kartais, kai kurie pasiūlymai yra limituoti arba skirti ne visoms parduotuvėms - tai dar viena priežastis tikrinti katalogus internete. Tačiau, yra ir daugiau privalumų naudojantis Prospecto.lt. Dažnai, parduotuvės skelbia specialius pasiūlymus ar nuolaidų kuponus savo kataloguose. Tokiu atveju Jūs sutaupote pinigų, kas yra mūsų didžiausias tikslas! Būkite atidus prieš eidamas(-a) apsipirkti ir peržiūrėkite akcijas ir pasiūlymus įkeltus Prospecto.lt.

Prospecto.lt susideda iš jaunų ir entuziastingų profesionalų darančių viską kas tik įmanoma diena iš dienos, kad patobulintų Jūsų mėgstamiausią leidinių ir katalogų svetainę lengvesniam naudojimui. Komandos nariai yra visada pasiruošę padėti Jums patarimais ar kažkokių problemų sprendimo būdais. Jie yra pasiekiami beveik visą dieną nuo 9 valandos ryto iki 6 valandos vakaro, nuo Pirmadienio iki Penktadienio.

 

Address:
Offerista Group Bulgaria EAD
63 Shipchenski prohod blvd.
1574 Sofia, Bulgaria

Managing Director: Ognyan Popov , Mag. Oliver Olschewski

Phone: +359 882070020
Email: office@broshura.bg

Register / Commercial Register Court: Bulgarian Commercial register
Register / commercial register number: 204255331
Tax ID number: BG204255331

Chamber or professional association: no
Applicable regulations: Bulgarian Trade Regulations

The Offerista Group Bulgaria EAD is a company of the Offerista Group. www.offerista.com

The pictures that we use on prospecto.lt are obtained from istockphoto.com, stock.adobe.com, freepik.com and joergsteinhauer.net.