cover

Dažniausiai užduodami klausimai

Žemiau rasite dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą. Jeigu negalite rasti ko ieškote, prašome su mumis susisiekti. Jūsų nuomonė ir pasiūlymai mums svarbūs.

Kas yra Prospecto.lt?

Prospecto.lt yra svetainė, renkanti naujausius leidinius ir katalogus iš didžiųjų šalies parduotuvių. Čia Jūs rasite tokių supermarketų katalogus kaip Maxima, Aibe, Rimi and Lidl o taip patir buitinės technikos parduotuvių tokių kaip Avitela, grožio parduotuvių, baldų, aprangos ir kitų parduotuvių kurias tik galite sugalvoti. Visi leidiniai įkelti į svetainę yra atnaujinami kasdien, taigi informacija svetainėje yra visada atnaujinta.

Kaip rasti mano ieškomą leidinį?

Kad rastumėte reikiamą leidinį ar katalogą, greičiausias ir lengviausias būdas tai padaryti yra naudojant paieškos forma svetainės viršuje. Be šios funkcijos, ieškoti leidinių galite kategorijų pagalba svetainėje, kurios buvo sukurtos trumpos bei specifinės. Po to kai pasirenkate kategoriją, pasirinkite dominančia parduotuvę ir rasite jos naujausius leidinius. Kitas pasirinkimas yra naudoti svetainės žemėlapį.

Ar reikia mokėti už Prospecto.lt naudojimą?

Paslaugos suteiktos Prospecto.ltvisada buvo ir bus nemokamos!

Aš esu parduotuvės savininkas ir norėčiau, kad mano leidinys būtų patalpintas Prospecto.lt. Kaip tai padaryti?

Kad įkeltumėte savo parduotuvę ar leidinį, apsilankykite "Pridėti parduotuvę" puslapyje.

Kaip susisiekti su Prospecto.lt komanda?

Kad su mumis susisiektumėte, pasinaudokite “Kontaktai” mygtuku mūsų svetainėje.

notification circle blue
Ei! Mes kątik išleidome (brandName) leidinys. Peržiūrėk leidinį ČIA ir sutaupyk pinigų!